Måneskin mają dość samotności. Nowy singiel „The Loneliest”

Måneskin wydają swój długo oczekiwany nowy singiel „The Loneliest”! Singiel jest ukoronowaniem fenomenalnego lata, w którym zespół odwiedził festiwale na całym świecie oraz wystąpił na Global Citizen, MTV VMA Awards i nie tylko.

Posłuchaj utworu:

Wychodząc ze swojej strefy komfortu, Måneskin brzmi jak nigdy dotąd. „The Loneliest” to oda do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych. Dzięki głośnym wokalom i elektryzującym solówkom doprawionym elegancką delikatnością, singiel ukazuje zespół od jego najbardziej wrażliwej strony. Damiano komentuje piosenkę:

Jesteśmy tak podekscytowani, że wszyscy w końcu usłyszycie «The Loneliest»! To osobista piosenka, która wiele dla mnie znaczy, ale mam nadzieję, że wszyscy utożsamicie się z nią na własny sposób. Wczoraj wieczorem daliśmy mały koncert-niespodziankę w Londynie i po raz pierwszy mogliśmy zagrać na żywo «The Loneliest» — wasza reakcja była dla nas bezcenna! Mamy za sobą pracowity rok koncertowania po całym świecie, spotykamy fanów na koncertach i festiwalach, od Japonii po Amerykę, Europę i nie tylko. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować trasę i dać wam jeszcze więcej muzyki w 2023 roku!

Måneskin nadal redefiniuje pojęcie współczesnego zespołu rockowego. Wczoraj wieczorem podbił i jednocześnie złamał serca brytyjskich fanów,  wykonując nowy singiel „The Loneliest” dla 500 osób zebranych w klubie The Underworld w Camden w północnym Londynie. Ogłaszając koncert dzień wcześniej za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych, Måneskin dał 45-minutowy set w ciasnym lokalu. Następnie artyści wyszli na ulicę, aby spotkać fanów, którzy nie mieli do tej pory wystarczająco szczęścia. Zagrali im wyjątkową wersję „The Loneliest”, upewniając się, że fani w klubie i poza nim nigdy nie zapomną tej nocy.

Przebojowy singiel „Supermodel” Måneskin przekroczył ostatnio ponad 170 milionów odsłuchów na całym świecie, stał się #1 na liście przebojów Billboardu. Przez wiele tygodni zajmował 1. miejsce w radiu alternatywnym w USA, czyniąc Måneskin jedynym artystą, który osiągnął w nim 1. miejsce z dwiema piosenkami w danym roku. Grupa zdobyła także tegoroczną nagrodę Billboard Music Award za Najlepszą Rockową Piosenkę oraz nagrodę iHeartRadio Music Award dla Najlepszego Nowego Alternatywnego Artysty.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *