Måneskin otwiera nowy rozdział

Ich ostatni album „RUSH!” wciąż podbija listy przebojów, grupa szykuje się właśnie do kolejnej trasy, a Måneskin już prezentuje nowy materiał. Tym razem pora na elektryzujący singiel „HONEY (ARE U COMING?)”!

Fani będą mogli usłyszeć singiel na żywo podczas wyczekiwanej trasy koncertowej RUSH! World Tour, która rozpocznie się już w ten weekend, a także podczas występu na żywo na gali MTV VMA. To będzie niezapomniany wieczór – Måneskin nominowany jest w kategorii Najlepszy rock („The Loneliest”).

Basistka zespołu, Victoria De Angelis, wyjaśnia:

Napisaliśmy tę piosenkę zaraz po trasie, wciąż nosiła nas energia po wszystkich podróżach. Powstała między Londynem a Los Angeles. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i uważamy, że to coś zupełnie nowego.

Jak dodaje Damiano David:

To historia kogoś, kto nie ma płci, niczego innegol; to Ty decydujesz, kim jest. Znajdź kogoś innego, a zobaczy w oczach tej osoby smutek oraz to, jak bardzo czuje się nie na miejscu – to zaproszenie jednej osoby dla drugiej, aby dołączyła do niej w tej nowej przygodzie. Nie wiedzą, co tak naprawdę ich czeka, ale po prostu cieszą się wyprawą

Po fenomenalnym sukcesie albumu „RUSH!”, zespół Måneskin zakończył światową trasę koncertową Loud Kids World Tour, obejmującą 5 specjalnych występów na stadionie we Włoszech oraz udany debiut na kultowych festiwalach Glastonbury i Primavera. 12 maja Måneskin wystąpił dla polskich fanów na Torwarze.

W ubiegłym roku Måneskin wyruszył na podbój USA, gdzie sprzedał 100 tys. biletów na 25 koncertów. Już wkrótce dadzą przełomowy występ na nowojorskiej arenie Madison Square Garden oraz powrócą do Ameryki Południowej – tym razem odwiedzą Argentynę, Brazylię, Chile i Kolumbię. Czekają ich także koncerty w Japonii i (po raz pierwszy) w Australii. Wśród ich przystanków nie mogło oczywiście zabraknąć Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *