The Killers w widowiskowym teledysku do utworu „boy”

Najnowszy singiel The Killers „boy” to pierwsze wydawnictwo od czasu zeszłorocznego siódmego albumu „Pressure Machine”. Do sieci trafił właśnie teledysk!

Zespół The Killers po raz pierwszy zaprezentował utwór na festiwalu Mad Cool w Madrycie w zeszłym miesiącu. Piosenka powstała jeszcze przed „Pressure Machine” i, jak mówi wokalista Brandon Flowers, to właśnie motywy poruszane w tekście zainspirowały go do napisania i nagrania poprzedniego albumu.

Zobacz teledysk:

To była pierwsza piosenka napisana po tym, jak musieliśmy odwołać trasę „Imploding The Mirage” z powodu pandemii. Niedawno przeprowadziłem się z powrotem do Utah i zacząłem podróżować do Nephi, gdzie dorastałem. Odkryłem, że miejsce, z którego tak rozpaczliwie chciałem uciec w wieku 16 lat, stało się miejscem, do którego nie mogłem przestać wracać. Mój syn zbliża się do wieku, w jakim byłem w tamtym okresie mojego życia. Chcę wyciągnąć rękę do tego chłopca i powiedzieć sobie – i moim synom – żeby nie myśleć za dużo. Szukaj „białych strzałek” w swoim życiu. Dla mnie to moja żona, moje dzieci, moje piosenki i scena.

– opowiada Flowers.

Produkcją utworu zajęli się The Killers, Stuart Price i Shawn Everett. Utwór został wydany po niedawnej trasie zespołu po stadionach w Wielkiej Brytanii, podczas której zagrali dla ponad 400 tysięcy fanów. „boy” to zapowiedź ich największej do tej pory nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii, która rozpocznie się w tym miesiącu i potrwa do grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *