Wygraj bilet na koncert George’a Ezry! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was pięć pojedynczych biletów na koncert George’a Ezry w Warszawie, który odbędzie się 19 lutego 2023 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Po dwóch przebojowych albumach – „Wanted On Voyage” (2014) i „Staying At Tamara’s” (2018), które osiągnęły pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a drugi z nich przyniósł mu swój pierwszy singiel numer 1 w „Shotgun” oraz  zdobył nagrodę Brit Award 2019 dla brytyjskiego męskiego artysty solo – nadszedł czas, aby wrócić do domu i spojrzeć w głąb serca, z albumem napisanym i wyprodukowanym w całości w Londynie wraz z wieloletnim współpracownikiem – Joelem Pottem.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 10 lutego 2023 roku do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *