Wygraj bilet na koncert Heather Nova w Warszawie! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

HEATHER NOVA pojawiła się na początku lat 90-tych. Jej drugi album „Oyster” trafił na szczyty list przebojów po obu stronach Atlantyku i zabrał ją w swoją pierwszą światową trasę koncertową. Jej kolejny album, „Siren”, ugruntował ją mocno w świecie alternatywnego rocka, z singlami na listach przebojów na całym świecie i zaproszeniami do grania na najważniejszych festiwalach w Europie i Ameryce. 

Wkrótce zdobyła szeroką rzeszę fanów, po części dzięki swoim fascynującym występom na żywo. Na początku spędzała 8 miesięcy w roku w trasie, a jej brzmienie od zawsze  było wyjątkowe – jeden z pierwszych rockowych zespołów, który połączył wiolonczelę z przesterowanymi gitarami i dołożył do tego eteryczny głos wokalistki. Jej występy na żywo to intensywność i wyjątkowość, które stale wywołują szum i zapewniają artystce wierną rzeszę fanów. 

Wydała trzy albumy koncertowe – „Blow”, „Live from the Milky Way” i „Wonderlust”. Jej autorskie piosenki zawsze były surowe i pełne emocji, często z fajnymi popowymi melodiami – kombinacja, w której często wpada w szczeliny między gatunkami. 

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 15 listopada 2022 roku do godz. 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *