Wielki powrót Rudimental! Posłuchaj nowego singla „Break My Heart”

Rudimental powraca z nowym singlem „Break My Heart” – pierwszym wydawnictwem w wytwórni Room Two (pododdział Columbia Records).

Powrót do korzeni to fundament nowego rozdziału Rudimental. Głęboka linia basu zestawiona jest z poruszającym wokalem i klasyczną aranżacją DnB. Piers Aggett, Kesi Dryden i Leon „Locksmith” Rolle zatoczyli koło – dynamika i energia DnB były kluczowe dla początkowego brzmienia grupy. Zespół przypomina, że ma wrodzoną zdolność do rozpalania festiwalowych scen i klubów na całym świecie. Chłopaki obudzili w sobie wewnętrznego ducha królów rave’u i spędzili sporo czasu w swoim ukochanym studiu, które na czas lockdownów przemieniło się w swego rodzaju klub.

Muzycy Rudimental wysoko ustawili poprzeczkę jako jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów tanecznych. Poza czterema albumami, licznymi platynowymi singlami i 5 miliardami streamów, dwie z ich płyt i trzy single wspięły się na sam szczyt list przebojów. Ich trasy koncertowe przyciągnęły tłumy na całym świecie. Chociaż od ich debiutu minęło już 10 lat, ostatnia przerwa pozwoliła im nabrać sił i przygotować publikę na wielki powrót pod skrzydłami Room Two (Columbia Records). Rudimental wykorzystali energię, która w 2012 roku sprawiła, że znaleźli się w centrum uwagi – teraz zespół jest gotowy na elektryzujący powrót na scenę i już szykuje kolejne wydawnictwa.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *