Wygraj bilet na koncert zespołu Counting Crows [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Czas na kolejny konkurs.  Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert zespołu Counting Crows w Warszawie, który odbędzie się 18 września 2022 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Nominowany do nagrody GRAMMY i Oscara Counting Crows od ponad dwóch dekad oczarowuje słuchaczy na całym świecie swoim uduchowionym i zawiłym podejściem do ponadczasowego rock&rolla.

Counting Crows wszedł na scenę muzyczną w 1993 roku z multiplatynowym albumem August and Everything After. Zespół wydał siedem albumów studyjnych, sprzedając ponad 20 milionów płyt na całym świecie i jest czczony jako jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów koncertujących na świecie.

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Który utwór zespołu Counting Crows lubisz najbardziej i dlaczego? Swoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 2 września 2022 roku do godz. 12:00.

REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *