Wygraj podwójny bilet na koncert zespołu All Time Low! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na koncert zespołu All Time Low w Warszawie, który odbędzie się 28 lutego 2023 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Założony w 2003 roku na przedmieściach Baltimore w stanie Maryland, All Time Low zaczynał jako licealny zespół coverujący, zanim przekształcił się w melodyjny pop-punkowy zespół inspirowany takimi kultowymi kapelami jak New Found Glory i blink-182. Od przełomowego drugiego albumu So Wrong, It’s Right (2007) do ich szóstego LP Future Hearts (2015), zespół był filarem Warped Tour. Na późniejszym etapie kariery zespół zaczął więcej eksperymentować z popem, co można usłyszeć na albumie Last Young Renegade z 2017 roku. Na początku 2020 wraz z albumem Wake Up, Sunshine zespół wrócił do swoich punkowych korzeni.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 21 lutego 2023 roku do godz. 12:00.

All time low

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *