Wygraj podwójny bilet na koncert Shayfera Jamesa! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na koncert Shayfera Jamesa w Warszawie, który odbędzie się 20 lutego 2023 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Międzynarodowy artysta Shayfer James z USA, tworzy lirycznie elokwentne utwory dark-popowe, inspirowane wciągającym mistycyzmem niczym zagmatwane powieści Lewis’a Carroll’a.

Jego muzyka napędzana sekcjami pianina dumnie obejmuje dekadenckie, ale taneczne utwory, jak i delikatne jazzowe ballady z elementami satyry.

Poza byciem w trasie i nagrywaniem piosenek, artysta może się pochwalić ścieżkami dźwiękowymi do horrorów i thrillerów, które swoje premiery miały na takich festiwalach jak: The Tribeca Film Festival, SXSW i The North Bend Film Festival.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 15 lutego 2023 roku do godz. 12:00.

Shayfer James

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *