Zespół Anieli zrobił nam świąteczną niespodziankę. Posłuchaj utworu „Spotkajmy się” [WIDEO]

„Spotkajmy się (Ban na sam na sam)” to nowy utwór, który powstał z myślą o świętach bożonarodzeniowych. Piosence towarzyszy wyjątkowy klip – stworzony ze zdjęć nadesłanych przez fanów zespołu w ramach specjalnej akcji w mediach społecznościowych.

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip – stworzony ze zdjęć nadesłanych przez fanów zespołu w ramach specjalnej akcji w mediach społecznościowych.

Po wrześniowej premierze albumu „BLASK” duet ANIELI powraca ze świąteczną niespodzianką dla swoich fanów. Piosenka „Spotkajmy się” z nieprzypadkowym podtytułem „Ban na ‘sam na sam’ jest przesłaniem, który zespół rzuca światu na ten szczególny czas w roku. W tekście Joanna Prykowska nie po raz pierwszy odwołuje się do bliskości i potrzeby spotkania z drugim człowiekiem. Muzycznie, tym razem Paweł Krawczyk udowadnia, że jest mistrzem nostalgicznych przebojów, rodem z lat 90-tych – dekady świetnie sobie przecież znanej i czasów, do których coraz bardziej lubimy się odwoływać.

ANIELI o piosence:

To utwór stworzony tuż przed świętami, z premedytacją. Boże Narodzenie to czas zawieszenia broni, to święto bliskości, czułości i wzajemnej troski, to prztyczek w nos wymierzony samotności. Przynajmniej tak to świętowanie ja sobie wyobrażam. Ta piosenka, choć dzwoneczków w niej brak, taką magię ma w nas wyzwolić – magię, która nas odczaruje i przybliży do siebie pomimo różnicy zdań czy zasobności portfela. Bo my wszyscy tak naprawdę potrzebujemy tego samego: ciepła drugiego człowieka.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *