AJR w nowym singlu „The Dumb Song”

Zespół AJR, który latem tego roku dwukrotnie wystąpi w Polsce, prezentuje nowy utwór „The Dumb Song”. Singiel jest zapowiedzią albumu „TMM”.

Zespół komentuje premierę: – Od dawna chcieliśmy napisać taką piosenkę: zabawny, szalenie szybki utwór, który nie trzyma się kupy, ale jakimś cudem i tak ma sens.

Stworzenie takiej piosenki to nie lada zadanie! Oficjalny teledysk dokładnie odzwierciedla genezę utworu. AJR daje fanom wgląd w kulisy powstawania „The Dumb Song” – proces ten udokumentowano licznymi nagraniami, które obejmują 1,5 roku.

Ostatnio AJR wywołali poruszenie wśród fanów, podkręcając oczekiwanie na nową płytę. Wskazówki w mediach społecznościowych doprowadziły do jasnego wniosku: jeszcze w tym roku możemy spodziewać się albumu „TMM”.

Bracia AJR zakończyli 2022 rok utworem „The DJ Is Crying For Help”. Singiel osiągnął już ponad 25 mln streamów i 3,2 mln wyświetleń na YouTubie. Utwór był następstwem „I Won’t” (52 mln streamów i 4,3 mln wyświetleń). Zespół wykonał piosenkę po raz pierwszy w „The Tonight Show” i zgromadził ogromne uznanie krytyków.

AJR uzupełniają się na scenie i poza nią. Nowojorskie trio braci Met – Adam (wokal/bas), Jack (wokal/gitara) i Ryan (gitara/fortepian/wokal) – wygenerowało już ponad 5 miliardów streamów. Ich poprzednią trasę „OK Orchestra” zobaczyło ponad 350 tys. fanów. Poza ciągłą pracą nad własnym katalogiem, AJR stworzyli muzykę do Broadwayowego musicalu „Harold & the Purple Crayon”.

Tego lata trio powróci do Europy. Nie tylko wystąpią na licznych festiwalach (w tym 11 sierpnia na FEST Festival w Chorzowie), ale i wesprą Imagine Dragons podczas ich stadionowej trasy – 14 sierpnia zawitają na PGE Narodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *