Dennis Lloyd prezentuje nowy singiel „Berlin”

Po przekroczeniu 2 miliardów streamów Dennis Lloyd powraca z nowym singlem „Berlin”.

Singiel to początek kolejnej podróży izraelskiego muzyka. Po tym, jak w ciągu dwóch nocy sprzedał ponad 16 tys. biletów na występy w Menora Mivtachim Arena w Tel Awiwie, wraz ze swoją dziewczyną i trzema psami przeprowadził się do Portugalii, gdzie rozpoczął nowe życie na niewielkiej farmie. Bliższa relacja z naturą pozytywnie wpłynęła na twórczość Dennisa. „Berlin” jest tego pierwszym dowodem.

„Berlin” to spory krok naprzód. Uzależniające teksty Dennisa są nasycone wibrującą nową energią. Muzycznie utwór jest połączeniem elementów house’u i alt-popowych syntezatorów. Teksty Dennisa często mówią o pragnieniu wyrwania się ze swojej strefy komfortu i wyruszenia w podróż dookoła świata — doświadczenia czegoś, co zostało wszystkim odebrane podczas licznych lockdownów. Teraz, po rozpoczęciu własnej podróży, Dennis wydaje „Berlin”.

Jestem bardzo podekscytowany, że po długiej przerwie mogę podzielić się nową muzyką. Mam nadzieję, że ta piosenka pomoże wam stworzyć piękne wspomnienia z ludźmi, których kochacie. To pierwszy utwór, który napisałem, odkąd przeprowadziłem się do Portugalii. Po dwóch latach marzeń o podróżach w końcu udało mi się to zrobić, a odkrywanie nowych krajobrazów, kultur i języków było bardzo inspirujące.

– mówi Dennis. 

„Berlin” został w całości napisany i wyprodukowany przez Dennisa. Następnie zmasterował go nominowany do nagrody Grammy Luca Pretolesi, który ma na koncie współprace z takimi nazwiskami, jak J Balvin, Major Lazer i Diplo.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *