Powstało wideo z trasy Męskiego Grania do utworu „Pamiętam Ciebie z tamtych lat”

Utwór „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” w wykonaniu braci Kacperczyk i Orkiestry Wojtka Urbańskiego to pierwszy singiel promujący koncertowy album  „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście” z tegorocznej trasy Męskiego Grania.

Ta kultowa piosenka w interpretacji duetu Kacperczyk i w oprawie muzycznej Wojtka Urbańskiego utrzymana jest w klasycznym i pełnym rozmachu bogatego brzmienia orkiestry, zrównoważonego przez alternatywny styl braci Kacperczyk.

Zobacz wideo:

W tym roku podczas trasy koncertowej Męskiego Grania sponsorowanej przez markę Żywiec pojawił się wyjątkowy program muzyczny dedykowany legendzie polskiej estrady, Krzysztofowi Krawczykowi. Sony Music Poland było producentem wykonawczym tego wydarzenia i na 30 września planuje premierę tego wydawnictwa.

Koncerty „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście” były jednym z popularniejszych wydarzeń artystycznych tegorocznej trasy Męskiego Grania. Dziesiątki tysięcy widzów w Katowicach, Wrocławiu i  Żywcu wraz z solistami głośno śpiewało największe przeboje z repertuaru Krawczyka. Tę nową oprawę muzyczną koncertów przygotował wybitny kompozytor, aranżer i producent muzyczny – Wojtek Urbański.

Finalnie na płycie fizycznej ukażą się największe przeboje Krawczyka w wykonaniu Macieja Maleńczuka, Błażeja Króla, Natalii Szroeder, Igo, Kacperczyk, Artura Rojka, Skubasa, Natalii Grosiak, Jareckiego, Baascha, Macieja Musiałowskiego, Piotra Zioły i Jucho. Wersja digitalowa albumu będzie miała dwa bonus tracki – nagrania Grubsona i duetu Miuosha z Marceliną.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *