Dermot Kennedy w nowym singlu i teledysku „Kiss Me”

Uznany piosenkarz i autor tekstów, Dermot Kennedy, prezentuje singiel i teledysk „Kiss Me”. To najnowszy utwór z nadchodzącego albumu „Sonder”, który ukaże się 4 listopada.

„Kiss Me” to Dermot w najlepszym wydaniu – łączy przejmujący tekst o intensywnej miłości z zaraźliwą melodią. Dwoistość poważniejszej narracji tego optymistycznego utworu sprawia, że ​​słuchanie go jest zaskakujące i satysfakcjonujące jednocześnie. Napisany wspólnie przez Dermota, Dana Smitha (Bastille), KOZ (Kendrick Lamar, Dua Lipa) i Steve’a Maca (Pink, Ed Sheeran) „Kiss Me” był współprodukowany przez KOZ i Maca.

Zobacz teledysk:

Teledysk do „Kiss Me” został wyreżyserowany przez ABCDCD (Franz Ferdinand, Sparks). Dermot i jego miłość są widziani w intymnej chwili, gdy jadą na tylnym siedzeniu pick-upa. W dalszej części teledysku wokół nich rozpadają się fragmenty ciężarówki, ale para jedzie dalej.

Przesłanie stojące za teledyskiem i piosenką „Kiss Me” jest takie, że miłość jest tego warta… Nawet gdy wszystko się rozpada, życie wydaje się krótkie, a wokół nas panuje chaos, zawsze jest coś, czego można się trzymać.

— mówi Dermot.

Nadchodzący nowy album to ekscytujący nowy rozdział w karierze Dermota. Słowo „sonder” oznacza moment „świadomości, że każdy przypadkowy przechodzień żyje życiem tak żywym i złożonym, jak twoje”, co natychmiast poruszyło artystę i przekształciło się w doskonały tytuł. Wcześniej Dermot zapowiadał płytę singlem „Something to Someone”, który osiągnął ponad 20 milionów streamów. „Dreamer”, kolejny utwór na płycie, to łagodniejszy, fortepianowy kawałek.

Dermot, który w 2020 roku był nominowany do nagrody BRIT, zgromadził już prawie 4 miliardy odtworzeń na wszystkich platformach i może pochwalić się najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem w Irlandii w tym tysiącleciu. Płyta „Without Fear” rozeszła się dotąd w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, co oznacza, że artysta zdobył platynę w ponad 12 krajach. Wyjątkowa zdolność Dermota do jednoczenia i uzdrawiania poprzez muzykę jest widoczna od początku jego kariery. Jedyna w swoim rodzaju poetycka, fascynująca muzyka odbiła się echem wśród melomanów na całym świecie, a do jego fanów należą sami Taylor Swift, Dua Lipa i Shawn Mendes.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *