girl in red powraca z jesiennym sequelem „October Passed Me By”

W zeszły piątek, w podziękowaniu dla fanów, girl in red wydała utwór „October Passed Me By” – kontynuację jej uwielbianego „we fell in love in october”. Artystka powraca do słynnej historii miłosnej i odkrywa swoje uczucia.

Zobacz teledysk:

W 2018 roku girl in red wydała „we fell in love in october” – oszałamiającą piosenkę opowiadającym o jesiennym romansie. Utwór, który uzyskał status platyny i jest najczęściej odtwarzaną piosenką w katalogu girl in red, szybko stał się fenomenem social mediów — wykorzystując jej narrację, fanki odnosiły dźwięk, tekst i uczucia girl in red do własnego życia, w poszukiwaniu miłości. Chociaż streamy „we fell in love in october” nie słabną przez cały rok, na przełomie sierpnia i września co roku rozpoczyna się tzw. sezon girl in red. To moment, w którym zainteresowanie twórczością artystki gwałtownie rośnie, a fani dzielą się swoimi historiami za pośrednictwem social mediów. W zeszłym miesiącu „we fell in love in october” ponownie pojawiło się na liście Spotify 100.

Dodatkowo, girl in red zaprezentowała towarzyszący singlowi krótkometrażowy film — to wrażliwa i pełna nadziei historia, osadzona wśród symboli jesieni, takich jak koce, szeleszczące jesienne liście i herbata. W wyreżyserowanym przez Gustava Johanssona klipie zobaczyć możemy uwielbianą norweską aktorkę Lisę Loven Kongsli oraz Ruth Vegę Fernandes.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *