Grupa Anti-Flag powraca z nowym singlem i zapowiada album

Amerykański punkrockowy zespół Anti-Flag powraca z singlem „MODERN META MEDICINE”. Utwór jest zapowiedzią ich trzynastego albumu studyjnego „LIES THEY TELL OUR CHILDREN”, który ukaże się 6 stycznia i jest już dostępny w przedsprzedaży.

Zespół zaprosił kilku znanych i podobnie myślących artystów do współpracy nad albumem. W ich najnowszym utworze, do którego właśnie ukazał się teledysk, występuje wokalista Killswitch Engage, Jesse Leach.

Zobacz teledysk:

Bądźmy szczerzy, w świecie i klimacie kulturowym, które żywią się podziałami międzyludzkimi i niuansami naszych rozmów, stworzenie piosenki rzucającej wyzwanie systemowi opieki zdrowotnej, który stawia zysk nad ludźmi, może być przerażające. Jednak kryzys opioidowy, cudowne lekarstwa na naszą wagę, skórę, włosy czy impotencję, oraz równoczesna odmowa dostępu do opieki zdrowotnej dla ciężarnych, biednych, czarnych i imigrantów, to ostry kontrast, o którym trzeba mówić. Fakt, że korporacje otwarcie żerują na najsłabszych w naszym społeczeństwie i spotykają się z niewielką reakcją, otworzył drzwi dla fanów teorii spiskowych, zamiast pozwolić nam globalnie celebrować naukę i postęp medycyny.

– wyjaśnia zespół.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *