Jesienne koncerty z Follow The Step

Dla miłośników popu (od indie po rock), alternatywy czy funku zbliżające się koncerty będą nie lada atrakcją. Na scenie wystąpią m.in.: Toro Y Moi, AJR, Sam Ryder oraz The Driver Era. Wydarzenia na pewno rozgrzeją w chłodniejsze wieczory, a bilety wciąż są dostępne!

Chaz Bear występujący pod pseudonimem Toro Y Moi to amerykański muzyk, tekściarz, producent i projektant graficzny. Od 2010 roku, po wydaniu “Causers of This”, znany jest przede wszystkim jako jeden z pionierów gatunku chillwave. Obecnie jego muzyka rozwija się w wielu różnych kierunkach, ale można określić ją mianem autorskiego popu z elementami funku i R&B. Artystę będzie można usłyszeć na dwóch koncertach w Polsce: 7 października (TAMA, Poznań) i 8 października (Praga Centrum, Warszawa).

AJR to nowojorski zespół grający indie pop, w którego skład wchodzą bracia Adam (wokal/bas), Jack (wokal/gitara) i Ryan – nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter ich imion. Artyści na swoim koncie mają wiele singli, które zawładnęły listami przebojów, oraz trzy albumy. Przez cały okres pandemii twórcze trio kontynuowało prace nad swoim czwartym, studyjnym albumem i w ten sposób krążek „THE OK ORCHESTRA” został wydany na początku 2021 roku, poprzedzony introspektywnym singlem „My Play”. W ramach trasy THE OK ORCHESTRA zespół wystąpi już 20 października w Progresji

Gdy w 2020 roku świat ogarnął lockdown, Sam Ryder wypuścił do sieci swoje pierwsze, znamienne covery, które szybko podchwycili całkiem znani fani (Justin Bieber, Sia, Alicia Keys i Elton John). Kompilacje filmów od wymienionych wyżej osobistości zostały pokazane w takich programach, jak The Ellen Show czy BBC Newsbeat. Medialny szum wokół Sama odzwierciedlił się na mediach społecznościowych Artysty – po roku miał już ponad 16 milionów obserwujących. W 2021 roku muzyk wydał swoją EPkę „The Sun’s Gonna Rise”, na której znalazł się m.in. utwór „Whirlwind”. Tytuł idealnie oddaje ostatni rok Sama – od podróży, pisania, występów, zamieszkania na Hawajach i posiadania własnej wegańskiej kawiarni, aż po pogoń za marzeniem solowej kariery. Sam Ryder nie jest obcy fanom Eurowizji – w 2022 roku reprezentował w konkursie Wielką Brytanię i zajął drugie miejsce. Warszawska publiczność będzie mogła usłyszeć Artystę już 22 października w Klubie Niebo

Jesienią zespół The Driver Era wystąpi dwa razy w Polsce! W krakowskim Klubie Kwadrat grupa zagra 25 października, a 26 października – w warszawskiej Progresji. Bracia Rocky i Ross Lynch, znani wcześniej jako R5, porównywani są do takich zespołów, jak: The Vamps, One Direction czy 5 Seconds of Summer. W 2019 ukazał się ich debiutancki album pod szyldem The Driver Era, „X”. Artyści to tekściarze i kompozytorzy: napisali, wykonali i wyprodukowali wszystkie utwory, a ich nieprzewidywalna stylistycznie muzyka przywołuje romantyczne skojarzenia z wyruszeniem w szeroką drogę z nieograniczonymi możliwościami i dreszczykiem emocji. 

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *