Kwiat Jabłoni zaprasza fanów do Zakładu Fotograficznego w Warszawie. Premiera nowego albumu – „Pokaz Slajdów”

Z okazji premiery nadchodzącego nowego albumu „Pokaz Slajdów”, Kwiat Jabłoni we współpracy ze Spotify i Universal Music Polska przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. Zespół zaprasza słuchaczy na wyjątkowe spotkanie do Zakładu Fotograficznego Siemaszkowie w Warszawie.

Już 13 października, czyli w dniu premiery trzeciego studyjnego albumu – „Pokaz Slajdów”, Kwiat Jabłoni zaprasza swoich słuchaczy na wyjątkowe spotkanie w Zakładzie Fotograficznym Siemaszkowie przy ulicy Grójeckiej 40 w Warszawie. Na miejscu fani zespołu będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia, a w sesji pomogą osobiście Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewiczktórzy nie zapozują do zdjęć z fanami, ale wcielą się w pracowników Zakładu i pomogą w organizacji sesji zdjęciowej – odpowiednio ustawiając do zdjęcia, sugerując pozy lub podpowiadając pasujące rekwizyty. Zdjęcia będą wykonywane przez właścicieli Zakładu – Annę i Filipa Siemaszko.

Uczestnicy otrzymają jeden pamiątkowy wydruk, opisany imieniem lub imionami osób, które przed chwilą stanęły przed obiektywem. Udział w sesji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – obowiązywać będzie kolejka przed Zakładem Fotograficznym Siemaszkowie (od ul. Grójeckiej 40 w stronę ulicy Kaliskiej) nie wcześniej niż 13.10.2023 od godz. 15:00. Ostatnia osoba lub grupa może dołączyć do kolejki o godz. 18:30. Każdy uczestnik na sesję zostanie zaproszony pojedynczo.

Na miejscu można będzie kupić premierowy album „Pokaz slajdów” w wersji specjalnej (rozszerzonej o „skity”) i podstawowej (dostępnej we wszystkich sklepach od 13 października).

Wydarzenie ma charakter jednorazowy i powstaje dzięki współpracy Kwiatu Jabłoni, Universal Music Polska, Spotify i Zakładu Fotografii Siemaszko.

Fotografia Siemaszkowie to rodzinny zakład fotograficzny działający nieprzerwanie od 1919 roku. Założony przez Leonarda Siemaszko w Wilnie, po wojnie przeniesiony do Warszawy na Grójecką 40. Zakład prowadzony jest teraz przez prawnuka Leonarda – Filipa, który poza pracą w studio zajmuje się digitalizacją spuścizny fotograficznej dziadka – Zbyszka Siemaszki i planuje otworzyć muzeum na temat rodziny Siemaszków.”

Trzeci studyjny album Kwiatu Jabłoni o tytule „Pokaz slajdów” to dosłowny zbiór rozmaitości. To sprawnie ułożona lista piosenek, które choć absolutnie różne gatunkowo, są jednakowo czułe, uważne i pełne czystej nadziei w postawy ludzi i świat, który nimi kształtujemy. Na albumie znajduje się m.in. hit radiowy ostatnich kilku miesięcy – “Od nowa”.  

„Pokaz Slajdów” w przedsprzedaży różni się od dostępnej w regularnej sprzedaży płyty tracklistą. Do wydania preorderowego zostało dodane intro, a pomiędzy numerami wplecione zostały tzw. „skity”. Nie zdradzając za wiele – będą to oryginalne nagrania z sesji w studio.  Do każdego wydania preorderowego dołączona będzie jedna z trzech pocztówek z wizerunkiem Kasi i Jacka.

Płyty dostępne osobno lub są do kupienia w zestawie z oryginalnym, porcelanowym kubkiem w stylu SAM. Wydawnictwo dostępne na stronie Zespołu i Muzyka Sklep.

Album będzie promowany podczas jesiennej trasy koncertowej. Szczegóły dostępne pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *