Nosowska zapowiada nową książkę i prezentuje utwór z Błażejem Królem

Nosowska nie zwalnia tempa. Zaledwie kilka miesięcy temu wydała ostatnią solową płytę „DEGRENGOLADA”, a już wraca z kolejnymi nowościami. Właśnie wystartowała przedsprzedaż jej trzeciej książki „Nie mylić z miłością” oraz winyla z materiałem z poprzedniego albumu z dodatkowym, nowym utworem „Neodym”. Singiel z wideo dziś trafił do sieci. 

Książka Katarzyny Nosowskiej – „Nie mylić z miłością”

Po bestsellerowych „A ja żem jej powiedziała…” i „Powrót z Bambuko” – „Nie mylić z miłością” to najbardziej osobista i najbardziej intymna książka uwielbianej artystki. 

Katarzyna Nosowska niczym najlepsza przyjaciółka, najwierniejszy partner z głębi swego przepastnego serca wysyła do czytelników najważniejsze przesłanie. Zaglądając w siebie, przemierzając kolejne życiowe odcinki, odsłaniając osobiste historie, dociera do tego, co najważniejsze – do sedna MIŁOŚCI.

Nosowska pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach oraz rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

– To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś. – mówi Katarzyna Nosowska.

Premiera książki zaplanowana jest na 25.10.23, a wersję z autografem można zamówić na stronie: www.sklepzmuzyka.pl.

Nowy utwór z gościnnym udziałem Błażeja Króla – „Neodym” 

Nosowska w te wakacje zagrała dziesiątki festiwali i koncertów z materiałem z albumu „DEGRENGOLADA”. Na trasie spotkała się także z Błażejem Królem w specjalnym projekcie dla Męskiego Grania, w którym dwoje artystów eksperymentowało z brzmieniami i gatunkami. Ten mariaż zaowocował nie tylko wyjątkową znajomością, ale także nowym, mrocznym i elektronicznym utworem zatytułowanym „Neodym”.

– Z Błażejem to można konie kraść. Gdyby z jakiegoś powodu odrzucił moją propozycję, „Neodym” nagrałabym sama. Razem jest jednak zdecydowanie lepiej. Piosenka jest inspirowana jednym z rozdziałów nowej książki. Dla mnie opowiada o tym, że zawsze mamy wybór – zjeść lub powstrzymać się. Być bezwolnym lub świadomie wziąć odpowiedzialność za działanie, lub jego brak. Z ciekawostek – czerwieniliśmy się podczas nagrywania… – opowiada Nosowska. 

Singlowi „Neodym” towarzyszy visualizer stworzony przez Tomka Kuczmę. 

Zobacz: NOSOWSKA feat. Błażej Król – Neodym (Official Visualizer)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *