Wygraj bilet na koncert Sama Rydera w Warszawie [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Sam Ryder już 22 października 2022 roku wystąpi w Warszawie w klubie Niebo. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na ten koncert. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Gdy w 2020 roku świat ogarnął lockdown, Sam Ryder wypuścił do sieci swoje pierwsze, znamienne covery, które szybko podchwycili całkiem znani fani (Justin Bieber, Sia, Alicia Keys i Elton John). Kompilacje filmów od wymienionych wcześniej osobistości zostały pokazane w takich programach jak The Ellen Show czy BBC Newsbeat. Medialny szum odzwierciedlił się też na mediach społecznościowych artysty – po roku miał już ponad 16 milionów obserwujących.

W 2021 roku Sam wydał swoją EPkę „The Sun’s Gonna Rise”, na której znalazł się m.in. utwór „Whirlwind”. Tytuł idealnie oddaje ostatni rok Sama – po podróżowaniu, pisaniu i występowaniu w zespołach, mieszkaniu na Hawajach i posiadaniu własnej wegańskiej kawiarni przyszedł czas na pogoń za marzeniem zostania artystą solowym.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 18 października 2022 roku do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *