Wygraj bilet na koncert zespołu PUP [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Czas na kolejny konkurs. Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert zespołu PUP w Warszawie, który odbędzie się 29 października 2022 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Dziś punkowi bohaterowie PUP z Toronto, w skład którego wchodzą Stefan Babcock, Nestor Chumak, Zack Mykula i Steve Sladkowski, ogłaszają swój niesamowity, ambitny i trafnie zatytułowany czwarty album, THE UNRAVELING OF PUPTHEBAND, który został nagrany i zmiksowany w ciągu pięciu tygodni, latem 2021 roku, w wypełnionej nietoperzami rezydencji uhonorowanego nagrodą GRAMMY producenta Petera Katisa w Connecticut. Pełen typowo wściekłych, absurdalnych i przebojowych piosenek, proces nagrywania pozwolił PUP na dotarcie dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

Mając więcej czasu w studiu, byli w stanie tworzyć swoje piosenki dźwiękowo w sposób, w jaki nie byli w stanie w przeszłości, i po raz pierwszy pozwolili sobie na włączenie nowych instrumentów, takich jak fortepian, syntezatory, rogi i wiele innych. Choć powstały w szaleńczej izolacji (pomijając oczywiście Petera i nietoperze), na albumie PUP zdalnie dołączyły Sarah z Illuminati Hotties, Kathryn z NOBRO, Mel z Casper Skulls i Erik z Remo Drive. Rezultatem jest nie tylko kolejna płyta PUP, ale najbardziej PUPowa płyta.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 25 października 2022 roku do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *