Wygraj bilet na koncert zespołu Arcade Fire [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Startujemy z nowym konkursem. Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert zespołu Arcade Fire w Warszawie, który odbędzie się 1 października 2022 roku. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Po entuzjastycznym przyjęciu singli „The Lightning I, II” i „Unconditional I (Lookout Kid)”, okrzyknięty przez The New Yorker doskonałym szóstym albumem, „WE”¸ wydanym przez Columbia Records, ujrzał światło dzienne 6 maja 2022 roku.

Premiera „WE” zbiegła się z ogłoszeniem jesiennej światowej trasy Arcade Fire. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella’s Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa koncertowa WE, określona jako Arcade Fire „must-see live act” (Variety), wróci w pełnej produkcji na światowe sceny. Trasa rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Na koncertach w Europie gościem specjalnym będzie Feist.\

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 26 września 2022 roku do godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *