Wygraj bilet na koncert zespołu Hatari [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Szerszej publiczności dali się poznać w 2019 roku za sprawą swojego kontrowersyjnego występu podczas Eurovision Song Contest. Hatari to antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół, który już w październiku zawita do Polski. Zespół wystąpi: 13 października w Warszawie (Praga Centrum) i 14 października w Krakowie (Kamienna 12). 

Grupa powstała na Islandii, w Rejkiawiku, w 2015 roku z inicjatywy Klemensa Hanningana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz zamaskowanego perkusisty Einar Hrafn Strefánsson. Od tego czasu zespół wykorzystuje różne platformy, a w szczególności swoją muzykę, żeby pokazać ludziom, jak bardzo jesteśmy otoczeni przez świat pełen nieprawości i zepsucia.

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. WAŻNE! Pamiętajcie, aby we wiadomości konkursowej dopisać, do którego miasta chcecie się wybrać na koncertKonkurs trwa do 10 października 2022 roku do godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *