Zespół Kodaline zapowiada live album „Our Roots Run Deep” [WIDEO]

Na płycie znajdzie się zapis koncertu, który odbył się na początku marca 2022 roku w Dublinie w teatrze Olympia. Promuje ją utwór „Brother”. Premiera albumu zaplanowana jest na 14 października 2022 roku.

Koncerty w Polsce

Irlandzki zespół Kodaline powraca do Polski! Grupa wystąpi 17 października 2022 w poznańskiej Tamie, 18 października w warszawskiej Stodole i 20 października w krakowskim Studio!

Kodaline swój repertuar opierają na fuzji indie-rocka i folku w stylu Mumford & Sons czy Bombay Bicycle Club. Ich debiutancki album „In a Perfect World” ukazał się w czerwcu 2013 roku. Płyta pojawiła się na szczycie irlandzkiej listy najchętniej kupowanych płyt oraz na trzecim miejscu UK Top 40. Zespół z biegiem czasu zbudował silną pozycję w USA. Po serii udanych koncertów zespół zgromadził również w Polsce pokaźną grupę fanów.

Po sukcesie ostatniego studyjnego albumu „One Day At A Time”, który został odtworzony ponad 300 milionów razy i który zdobył kolejne 150 milionów wyświetleń w YouTube, Kodaline ogłosili, że wracają na scenę z dużą europejską trasą jesienią 2022 roku.

Mówiąc o trasie, zespół dodał:

Jesteśmy podekscytowani powrotem na trasę, muzycznie jest ona czymś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy, to show, z którego jesteśmy bardzo dumni. Mamy nadzieję, że spodoba się wam tak samo jak nam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *