Amber Run – brytyjski zespół wystąpi 23 maja w warszawskiej Pradze Centrum!

Grupa Amber Run zgromadziła oddaną bazę fanów, przebiła ponad 800 milionów streamów, otrzymała platynowy singiel w USA i sprzedała 50 tysięcy biletów na koncerty na całym świecie. Zdobądź bilet w przedsprzedaży, aby na żywo usłyszeć m.in. wielki przebój “I Found”.

W skład Amber Run wchodzą: Joe Keogh (wokal/gitara), Tomas Sperring (bas) i Henry Wyeth. Poznali się na Uniwersytecie w Nottingham i w ciągu pierwszego roku wydali debiutancką EP-kę „Noah” oraz wystąpili na Reading & Leeds Festival. Ich pierwszy album „5AM”, wyprodukowany przez Mike’a Crosseya (Arctic Monkeys, The 1975, Foals, Two Door Cinema Club), zbudował trwałe relacje z fanami, którzy odnaleźli pokrewieństwo z zespołem poprzez głęboko poruszające teksty piosenek. Utwór “I Found” osiągnął prawie 330 milionów odtworzeń na Spotify i został przyjęty przez nowe pokolenie fanów na TikToku, gdzie ponad pół miliona osób stworzyło inspirowane nim filmy.

Podpisując kontrakt z niezależną wytwórnią Easy Life Records (2017) i wydając dwa kolejne albumy, zespół nadal budował sieć zaangażowanych fanów. Muzyka Amber Run zaprasza do dialogu często poruszając tematy związane z trudniejszymi, życiowymi momentami. Przykładem jest ścieżka dźwiękowa ostatniego występu Meghan Markle w amerykańskim dramacie „Suits” z utworem „Fickle Game”. Zespół niedawno wyprzedał swoje pierwsze koncerty w Europie i Ameryce Północnej. Wiosną 2023 roku ukaże się nowy album Amber Run pt. „How To Be Human”, a na żywo grupę będzie można usłyszeć 23 maja w warszawskiej Pradze Centrum.

Data: 23.05.2023 – Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *