Mumford & Sons, Macklemore, Jason Derulo i Ava Max i inni na Lollapalooza Berlin

Z takimi wykonawcami jak Imagine Dragons, David Guetta, SDP, Zara Larsson, Aurora i innymi, Lollapalooza Berlin już pod koniec zeszłego roku przedstawiła zapowiedzi swojej siódmej edycji, która odbędzie się 9 i 10 września 2023 roku. Dziś międzynarodowo popularny festiwal ogłasza swój ostateczny skład, i wychodzi na przeciw oczekiwaniom z kolejnymi wybitnymi wykonawcami.

Legendarzy indie folkowi Mumford & Sons, zespół który potrafi stworzyć intymne chwile swoimi majestatycznymi koncertami na żywo, powraca na Lollę jako headlinerzy na ekskluzywny niemiecki występ. Raper i wyjątkowy talent Macklemore dołącza również do grona headlinerów i zaprezentuje publiczności swoje klasyki oraz utwory z nowego albumu „Ben”. Maszyna do hitów, Jason Derulo, który ugruntował swoją pozycję jako siła napędowa w globalnym krajobrazie pop, będzie koronkowym finałem w niedzielny wieczór na scenie Perry. Jeśli chodzi o hity, popowa sensacja Ava Max również jest obowiązkowa. W ostatnich latach amerykańska piosenkarka była odpowiedzialna za arcydzieła takie jak „Sweet but Psycho” i „Kings & Queens”.

Inne nowe dodatki to światowej sławy czołowi wykonawcy takie jak The Blaze, Lil Yachty, Sam Fender, Chase Atlantic, W&W, Vini Vici, AJR, Mimi Webb i Lauren Spencer Smith. Lollapalooza przyciągnęła również najgorętsze gwiazdy i nowicjuszy z globalnej i lokalnej sceny muzycznej do składu. Są wśród nich Cobra Man, Yendry, Moonchild Sanelly, High Vis, LINA, LUNE, Lilly Palmer, TALK, Bellah, Graf Fidi, LIZ, Baby B3ns, Anaïs, Wa22ermann, Pantha, Futurebae i wiele innych. Fani podcastów o prawdziwych przestępstwach będą mieli okazję zobaczyć Weird Crimes Live, podcast Ines Anioli i Visa Vie.

W tym roku Lollapalooza Berlin ponownie odnosi sukces w prezentowaniu swoim gościom różnorodnego składu na pięciu scenach, które jak zwykle łączą luki między popem, EDM, techno, rapem, indie i rockiem.

Bilety są dostępne na stronie: https://www.lollapaloozade.com/tickets.

Dwudniowe bilety są dostępne za 189,00 euro. Bilety VIP kosztują 329,00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *