Piotr Zioła już 15 grudnia w Warszawie zaprezentuje materiał z nowego albumu! [KONKURS]

Nowy album Piotra Zioły o tytule “Wariat” ukazał się 4 listopada. Zapowiedziały go trzy single: „Błysk”, „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez” oraz „Prąd”. Wydawnictwo powstało po 5-letniej przerwie twórczej Artysty, którego będzie można usłyszeć w Pradze Centrum już w połowie grudnia.

Piotr Zioła na swojej drugiej płycie „Wariat” zabiera nas w podróż, dzięki której odkrywamy, co się u niego działo przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny. Każdy z utworów w subtelny sposób opisuje doświadczenia z tego okresu. Artysta sam współtworzył, jako reżyser i scenarzysta, pełne symboli teledyski do utworów. Z pomocą zaproszonych do pisania gości – Pauliny Przybysz, Justyny Święs, Bisza i Rasa – opowiada o człowieku, tytułowym wariacie, który mimo przeciwności losu ma odwagę czerpać z życia pełnymi garściami. 

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Piotra w Warszawie. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety? Nic prostszego! Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/-aś wygrać biletSwoje odpowiedzi przesyłajcie do nas w formularzu, który możecie znaleźć poniżej. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy zasługujecie na wygraną. Konkurs trwa do 13 grudnia 2022 roku do godz. 12:00.

Piotr Zioła zadebiutował w 2016 r. albumem „Revolving Door”, który rok później został nagrodzony Fryderykiem za “fonograficzny debiut roku”. Pochodzący z niego singiel „Safari” uzyskał status Platynowej Płyty. Wówczas Artysta został także nominowany do nagrody w kategorii “album roku pop”. Brał udział w wielu projektach, usłyszeć go można m.in. na kompilacji „Albo inaczej”. Współpracował z Artystami z rozmaitych muzycznych światów, m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim czy The Dumplings. Występował również na największych polskich festiwalach: Open’er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie, Fest Festival.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Drzwi: 19:00

Start: 20:00

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *