The Killers prezentują diamenty swojej dyskografii

Po dwudziestu latach od rozpoczęcia swojej niezwykłej kariery, The Killers z dumą prezentuje rocznicowy album „Rebel Diamonds”, zawierający całkowicie nowy utwór „Spirit”.

Na wydawnictwo zatytułowane „Rebel Diamonds” trafiło 20 utworów, w tym takie współczesne klasyki jak „Mr. Brightside”, „When You Were Young”, „All These Things That I’ve Done”, „Human”, „Read My Mind” i wiele innych, aż po ostatni – doceniony przez krytykę singiel „Your Side of Town”. Album to opracowany przez zespół przegląd jego imponującego dorobku, dowodzący muzykalności i zdolności pisania znakomitych piosenek, które umocniły The Killers jako jeden z najważniejszych głosów w rock’n’rollu na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Kompilacja zawiera co najmniej jeden utwór z każdego z siedmiu studyjnych albumów zespołu – począwszy od przełomowego debiutu „Hot Fuss”, który skończy w 2024 r. dwadzieścia lat, aż po najnowszy pełnowymiarowy krążek grupy „Pressure Machine” z 2021 r. „Rebel Diamonds” ukazuje wszechstronność zespołu i jego wytrwałość na tle stale zmieniającego się krajobrazu muzyki alternatywnej. Kolekcja składa się z utworów, które odzwierciedlają to, czym jest zespół The Killers, zawiera także ulubione kompozycje jego członków, które oddziałują na słuchaczy od lat – m.in. „Be Still” z albumu „Battle Born” z 2012 r., „Dying Breed” z wydanego w 2020 r. krążka „Imploding The Mirage” czy „A Dustland Fairytale”, które pierwotnie ukazało się na „Day & Age” z 2008 r., a niedawno zostało ponownie nagrane przez zespół i zaproszonego do współpracy Bruce’a Springsteena.

– Mówi się, że to co zapamiętane, żyje. Przez ostatnie dwadzieścia lat zgromadziliśmy stadiony pełne wspomnień, wystarczy, by wypełnić całe życie. Dwadzieścia piosenek na dwadzieścia lat: „Rebel Diamonds” – mówi Brandon Flowers.

The Killers tworzą Brandon Flowers (wokalista), Ronnie Vannucci Jr. (perkusista), Dave Keuning (gitarzysta) i Mark Stoermer (basista).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *