Zara Larsson, Daria Zawiałow i inni dołączają do line-upu OWF 2023

Zara Larsson, jedna z największych gwiazd europejskiego i światowego popu na jej pierwszym koncercie w Polsce, jedna z najważniejszych polskich artystek – Daria Zawiałow z przedpremierowym wykonaniem utworów z nadchodzącej płyty, niezwykle uzdolniony, wrażliwy i charyzmatyczny artysta Jann, jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia Otschodzi oraz Alina Pash, ukraińska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka – dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival 2023!

Zara Larsson, jedna z największych gwiazd europejskiego i światowego popu, która po raz pierwszy wystąpi Polsce. Jej największy hit „Lush Life”, odtworzono ponad miliard razy w serwisie Spotify, a w styczniu pojawił się jej nowy utwór „Can’t Tame Her” zapowiadający nowy album.  Po debiucie w 2008 roku jako dziesięcioletnia zwyciężczyni szwedzkiego talent show „Talang” kariera Zary nabrała takiego rozpędu, że ciężko podsumować jej osiągnięcia. Międzynarodowe hity, takie jak „Uncover” (debiutancki singiel z 2013 roku, który był numerem 1 w pięciu krajach europejskich), „Lush Life”, „Never Forget You”, „Ain’t My Fault” i „Ruin My Life” przemawiają własnym językiem artystki. Zara wykorzystuje „supermoce” do kierowania muzyki pop w stronę równouprawnienia, nagrywając przebojowe utwory i pobijając kolejne rekordy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić Zarę Larsson na Orange Warsaw Festival! Artystka wystąpi 2 czerwca 2023.

DARIA ZAWIAŁOW Po kilkumiesięcznej przerwie artystycznej, Daria Zawiałow, jedna z najważniejszych kobiecych postaci na współczesnej polskiej scenie muzycznej, wraca z ekscytującymi wieściami. Już 12 maja ukaże się jej długo zapowiadany singiel zwiastujący czwarty solowy album artystki. Premiera nowego albumu zapowiedziana jest na jesień tego roku. Nad krążkiem Daria pracuje z Bartoszem Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło. A już 3 czerwca Daria zagra koncert na Orange Warsaw Festival, podczas którego będziecie mogli usłyszeć przedpremierowo kilka utworów z nowej płyty!

JANN niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny dwudziestoczterolatek. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Debiutował w FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?”, którym zachwycił ponad milion słuchaczy. 25 marca 2022 ukazał się jego debiutancki album „POWER”, na którym wszystkie utwory są autorskimi kompozycjami Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną, a przy produkcji numerów współpracował z duetem SARAPATA oraz Jeremiaszem Hendzlem. Artysta podbił serca milionów słuchaczy najnowszym singlem “Gladiator”. Jann wystąpi na Orange Warsaw Festival 3 czerwca, Warsaw Stage.

OTSOCHODZI Jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia i jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów w polskim hip-hopie. Otsochodzi to raper, który dał się poznać, dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi do tworzenia nieszablonowych utworów. Artysta może pochwalić się pięcioma solowymi albumami oraz współpracą z wieloma artystami, a jego koncerty są gratką dla fanów. Twórczość Młodego Jana to bystre spostrzeżenie na temat otaczającego nas świata i funkcjonowania młodego pokolenia. Niepowtarzalność brzmień i chwytliwe teksty, to coś, za co pokochały go miliony fanów – liczby w popularnym serwisach społecznościowych zwiększają się z miesiąca na miesiąc, a bilety na jego koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę energii! Otsochodzi wystąpi drugiego dnia OWF.Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Mateusza Dopieralskiego, czyli Vito Bambino, który urodził się w Katowicach, od lat mieszka w niemieckim Leverkusen, a siebie samego z dumą nazywa „Europejczykiem”. Współtwórca projektu Bitamina w 2020 roku wydał solowy album „Poczekalnia”, w którym jak w lustrze odbija się jego muzyczne DNA. Piosenki Vito Bambino, podobnie jak w Bitaminie, są intymne, delikatne, pełne życiowych prawd. Jeszcze w tym miesiącu otrzymamy jego najnowszy album „Pracownia”. A 2 czerwca spotykamy się na jego koncercie na OWF!

ALINA PASH Alina Pash to ukraińska piosenkarka, autorka tekstów i raperka. Wydany w 2018 roku przebój „Bitanga” przedstawił jej talent szerszemu spektrum odbiorców. Po jej sukcesie ukazały się dwa solowe albumy: „Pintea: Gory/Misto” (2018) i „Rozmova” (2021) oraz dwie EP-ki „Amerikraine Dream” (2019) i „Norov” (2021). Jej muzyka zderza elementy R’n’B i Hip-Hop, przeplatając je z aspektami karpackich grup etnicznych. Ostatnie przedsięwzięcia Aliny doprowadziły ją do świata filmu, gdzie zagrała w filmach „Bursztynowe gliny” i „Święto chryzantemy”. W 2022 artystka została zwyciężczynią Narodowego Konkursu Piosenki Eurowizji. Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę na pełną skalę aktywnie wspiera swoją ojczyznę udzielając się i uczestnicząc w koncertach charytatywnych. Alina Pash na Orange Warsaw Festival – 2.06.2023, Warsaw Stage.

REGULAR TICKETS w sprzedaży do 18.05.2023 r. lub do do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego co nastąpi wcześniej)

Bilety dostępne na www.altersklep.pl

Karnet 2 dni – 599 zł

Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange – 510 zł

Bilet jednodniowy – 399 zł

Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange – 340 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *